• home
  • o nas
  • oferta
  • referencje
  • realizacje
  • kontakt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

tel.: +48 501-48-46-13
tel.: +48 501-62-33-96

e-mail: biuro@histo.pl

przejdź do formularza >
home > realizacje 2012 > Elektroniczny system kolejkowy obsługi interesantów - montaż, instalacja, konfiguracja elektronicznego systemu zarządzania kolejką - Pabianickie Centrum Medyczne 95-200 Pabianice ul. Jana Pawła II 68.

REALIZACJE 2012

28.08.2012r
Elektroniczny system kolejkowy obsługi interesantów - montaż, instalacja, konfiguracja elektronicznego systemu zarządzania kolejką - Pabianickie Centrum Medyczne 95-200 Pabianice ul. Jana Pawła II 68.

System Kierowania Przepływem Klientów zwany potocznie Elektronicznym Systemem Kolejkowym to rozwiązanie znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z masową obsługą klienta. Zaprojektowane i zainstalowane przez HISTO rozwiązanie stanowi narzędzie w radykalny sposób zmieniające zarówno sposób obsługi, jak również kształtujące pozytywny wizerunek firmy lub instytucji. Umiejętne, płynne zarządzanie ruchem klientów ma bezpośredni wpływ na poziom zadowolenia i opinię o danym miejscu w którym klient załatwia jakaś sprawę. Fachowo i szybko obsłużony klient powróci kiedyś chętnie do tej instytucji i wyda innym dobrą opinię o niej. System działa jak gospodarz witający klienta w momencie jego przybycia, oraz przewodnik, towarzyszący mu w czasie jego pobytu w biurze obsługi. Idea systemu kolejkowego opiera się na wydawaniu i przywoływaniu kolejnych numerków. System kolejkowy zaspokaja różnorodne standardy, wymagania i potrzeby. Klient otrzymuje w instytucji w której ma coś do załatwienia numer i śledzi za pomocą tablic świetlnych, kiedy zostanie obsłużony. System kolejkowy pozwala klientom na komfortowe oczekiwanie, bez obawy, że ich kolejka minie. W praktyce, klient wolną chwilę stworzoną przez doskonały system kolejkowy może poświęcić na zainteresowanie się produktami, reklamami, broszurami informacyjnymi znajdującymi się w obiekcie. System składa się z wyświetlacza głównego, drukarki numerów, wyświetlaczy stanowiskowych oraz kontrolerów stanowiskowych.